BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
El Morito, Guatemala
Spain|Atmans Coffee

Atmans Coffee

$21.62250gIn Stock

El Morito, Guatemala

El Morito, Guatemala is a Guatemala, Lavado, Red Pacamara #964 coffee from Atmans Coffee.

In stock 30+ days

Buy from Atmans Coffee

Details

Origin
Guatemala
Process
Lavado
Variety
Red Pacamara #964
Producer
Roberto Monterroso
Available Sizes▾
  • 250g — $21.62 ($8.65/100g)
  • 500g — $45.51 ($9.10/100g)
  • 1000g — $93.30 ($9.33/100g)

Description

Floral, melocotón, caramelo, cacao

About Atmans Coffee

Location
Barcelona, Spain
Region
Europe
Currency
EUR
Visit Atmans Coffee →