
Nomad
Alipio Palomino
Alipio Palomino is a Competition coffee from Nomad.
In stock since:
Details
- Origin
- Competition
Available Sizes▾
- 250g — $36.41 ($14.56/100g)
- 1000g — $145.64 ($14.56/100g)

Alipio Palomino
Alipio Palomino is a Competition coffee from Nomad.
In stock since:
Details
- Origin
- Competition
Available Sizes
- 250g — $36.41 ($14.56/100g)
- 1000g — $145.64 ($14.56/100g)
Similar coffees to this Competition

La Lucuma – Geisha Inca (SL9)
Peru Anaerobic Washed Dry Geisha Inca (SL9)
Sweven Coffee
$31.83

Lorenzo Arbildo Ubillus / Peru / Washed / Gesha
Peru Washed Gesha
Ordinary Coffee Roasters
$17.07
![[Auction Lot] Peru Finca La Ponderoza Geisha Washed / COE Auction Lot2A](https://simplekaffa.thothcdn.com/images/property_images/product_image/382ceeea174f9fb0826484a92e43ec5ae234d982.png)
[Auction Lot] Peru Finca La Ponderoza Geisha Washed / COE Auction Lot2A
Peru - Finca La Ponderoza Washed Geisha
Simple Kaffa
$71.88

Panama La Esmeralda Special Geisha Washed / Leon 5WB
Panama - La Esmeralda Special Washed Geisha
Simple Kaffa
$125.00
![Finca La Palma [Washed Geisha] {Filter}](https://peoplepossession.com/wp-content/uploads/2026/06/LA-PALMA-SHOP-1.jpg)
Finca La Palma [Washed Geisha] {Filter}
PERU (SANTA FE, CAJAMARCA) 1890 MASL WASHED GEISHA
PEOPLE POSSESSION
$27.19
Description
Washed, a competition-grade specialty coffee from Peru. Geisha Inca with notes of orange blossom, sultanas, and white chocolate.





