
Regalia Coffee
$23.75300gIn Stock
Rainbow Hopper Espresso
Rainbow Hopper Espresso is a specialty coffee from Regalia Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 300g — $23.75 ($7.92/100g)
- 2200g — $115.00 ($5.23/100g)
- 9000g — $70.00 ($0.78/100g)

Rainbow Hopper Espresso
Rainbow Hopper Espresso is a specialty coffee from Regalia Coffee.
$23.75300g$7.92/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 300g — $23.75 ($7.92/100g)
- 2200g — $115.00 ($5.23/100g)
- 9000g — $70.00 ($0.78/100g)
Similar coffees across all roasters
Description
Our seasonal espresso blend is for the seasoned barista: an excellent pull results in an espresso that is syrupy, balanced, with tons of ripe fruit, sweetness, and zest. As of roast date August 18th, the blend components for Rainbow Hopper will be: Finca El Nogal / Washed Pink Bourbon / Huila, Colombia Biru Bekele / Natural Wush Wush / Guji, Ethiopia








