
19 Grams
$103.001200gIn Stock
Kaffee Adventskalender Espresso
Kaffee Adventskalender Espresso is a ,, Erntejahr:, Verarbeitung: coffee from 19 Grams.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- ,
- Process
- Erntejahr:
- Variety
- Verarbeitung:
- Producer
- Betreiberform:
Available Sizes▾
- 1200g — $103.00 ($8.58/100g)
- 1200g — $119.00 ($9.92/100g)
- 1200g — $113.00 ($9.42/100g)

Kaffee Adventskalender Espresso
Kaffee Adventskalender Espresso is a ,, Erntejahr:, Verarbeitung: coffee from 19 Grams.
$103.001200g$8.58/100gIn Stock
In stock 30+ days
Details
- Origin
- ,
- Process
- Erntejahr:
- Variety
- Verarbeitung:
- Producer
- Betreiberform:
Available Sizes
- 1200g — $103.00 ($8.58/100g)
- 1200g — $119.00 ($9.92/100g)
- 1200g — $113.00 ($9.42/100g)
Similar coffees to this , Erntejahr: Verarbeitung:

BLEND NO 1 - Espresso Blend - 125g
Schön Kaffee
$8.99

SCHÖN DUNKEL - Espresso Blend - 125g
Schön Kaffee
$6.37

BLEND NO 1 - Espresso Blend
Schön Kaffee
$13.54

SCHÖN DUNKEL - Espresso Blend
Schön Kaffee
$12.06

Seasonal Espresso Blend
Simple Kaffa
$18.75

Kaffebønner 500g Østmarka espresso
Kaffa
$33.45
More from 19 Grams

The Blue Line - For the Runners
$17.00

Poltergeist - Halloween Kaffee
$20.00

1 Hz Decaf Espresso
$17.00

24 Hz Espresso Winter-Edition
$18.00

Copacabana Brasilien Espresso
$12.00

Decaf - entkoffeinierter Kolumbien Espresso
$15.00






