BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Kefalech Tariku, Ethiopia
Spain|Atmans Coffee

Atmans Coffee

$21.62250gIn Stock

Kefalech Tariku, Ethiopia

Kefalech Tariku, Ethiopia is a Ethiopia, Natural, Kumie, Diga & Wilsho coffee from Atmans Coffee.

In stock 30+ days

Buy from Atmans Coffee

Details

Origin
Ethiopia
Process
Natural
Variety
Kumie, Diga & Wilsho
Producer
Kefalech Tariku
Available Sizes▾
  • 250g — $21.62 ($8.65/100g)
  • 500g — $45.51 ($9.10/100g)
  • 1000g — $92.16 ($9.22/100g)

Description

Chocolate ganache, lemon, red berries, sweet tea

About Atmans Coffee

Location
Barcelona, Spain
Region
Europe
Currency
EUR
Visit Atmans Coffee →