
Atmans Coffee
Kefalech Tariku, Ethiopia
Kefalech Tariku, Ethiopia is a Ethiopia, Natural, Kumie, Diga & Wilsho coffee from Atmans Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 250g — $21.62 ($8.65/100g)
- 500g — $45.51 ($9.10/100g)
- 1000g — $92.16 ($9.22/100g)

Kefalech Tariku, Ethiopia
Kefalech Tariku, Ethiopia is a Ethiopia, Natural, Kumie, Diga & Wilsho coffee from Atmans Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 250g — $21.62 ($8.65/100g)
- 500g — $45.51 ($9.10/100g)
- 1000g — $92.16 ($9.22/100g)
Similar coffees to this Ethiopia Natural Kumie, Diga & Wilsho

Medium-Dark Roasted Ethiopia Guji Wate / Natural
Ethiopia - Guji Wate Natural
Simple Kaffa
$18.75

Danche Natural
Ethiopia, Chelbesa, Gedeb Natural Karume, Wolisho
Ex Animo Coffee
$16.94

Quabballe
Ethiopia, Uraga, Guji Natural Landraces
Ex Animo Coffee
$56.47

Ethiopia - Wush Wush
Chito, Ethiopia Natural Wush Wush
SK Coffee
$28.00

Mustefa Abakeno 𓆌
West Limmu, Ethiopia natural JARC 74110, 74112
Traffic Coffee
$16.24

Light Roasted Ethiopia Guji Wate / Natural
Ethiopia - Guji Wate Natural
Simple Kaffa
$18.75
Description
Chocolate ganache, lemon, red berries, sweet tea
More from Atmans Coffee

Negele Gorbitu, Ethiopia
$23.89

Kiamutuira, Kenya
$20.48

Paraiso 92 (Pink Bourbon), Colombia
$14.79

La Macarena (Yellow Typica), Colombia
$14.79

Montesol (Marsellesa), Nicaragua
$15.93

Montesol (Catuai), Nicaragua
$15.93



