BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Lost Soul, The Unknown Blend
Spain|Atmans Coffee

Atmans Coffee

$13.65250gIn Stock

Lost Soul, The Unknown Blend

Lost Soul, The Unknown Blend is a Lavado, Heirloom coffee from Atmans Coffee.

In stock 30+ days

Buy from Atmans Coffee

Details

Process
Lavado
Variety
Heirloom
Producer
Ky Kebero
Available Sizes▾
  • 250g — $13.65 ($5.46/100g)
  • 1000g — $42.10 ($4.21/100g)
  • 2000g — $81.92 ($4.10/100g)

Description

Melocotón, limçon, té verde, caramelo

About Atmans Coffee

Location
Barcelona, Spain
Region
Europe
Currency
EUR
Visit Atmans Coffee →