
Bell Lane Coffee
$22.00250gIn Stock
Duberney Cifuentes
Duberney Cifuentes is a Colombia, Washed, Gesha coffee from Bell Lane Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)

Duberney Cifuentes
Duberney Cifuentes is a Colombia, Washed, Gesha coffee from Bell Lane Coffee.
$22.00250g$8.80/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
- 250g — $22.00 ($8.80/100g)
Description
Region: Tolima Altitude: 1700 masl A Colombian Gesha from Duberney Cifuentes, a third-generation specialty coffee farmer in Planadas, Tolima. Award-winning single origin. Redcurrant, blackberry and white grape.





