BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!

Boo! Coffee Roasters

Boo! Coffee Roasters is a specialty coffee roaster based in Brussels, Belgium. BeanHoard tracks current coffees, new releases, and sold-out listings from Boo! Coffee Roasters.

Top origins
Colombia, Ethiopia, Guatemala
Common processes
Washed, Natural, Natural Anaerobic
New in last 30 days
2 (3/mo avg)
Newest arrival
2026-09-08
Latest restock
2026-09-01

2 coffees in stock (18 total) — page 1 of 1

Coffees sold by other shops, not just roaster-direct

Updated

Sunlight Blend
Belgium|Boo! Coffee Roasters

$14.00 · 250g · $5.60/100g

2 sizes
  • 250g — $14.00 ($5.60/100g)
  • 1000g — $41.00 ($4.10/100g)

Details

Process
Natural & Natural
Variety
Yellow Catuaí & Heirloom
Moonlight Blend
Belgium|Boo! Coffee Roasters

$13.00 · 250g · $5.20/100g

2 sizes
  • 250g — $13.00 ($5.20/100g)
  • 1000g — $40.00 ($4.00/100g)

Details

Process
Natural
Variety
Yellow Catuai