
De Mello Coffee
$16.24227gIn Stock
Butterfly Kiss
Butterfly Kiss is a Ethiopia, Costa Rica, Natural coffee from De Mello Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Ethiopia, Costa Rica
- Process
- Natural
Available Sizes▾
- 227g — $16.24 ($7.15/100g)
- 453g — $31.06 ($6.85/100g)
- 907g — $62.12 ($6.85/100g)
- 2267g — $155.30 ($6.85/100g)

Butterfly Kiss
Butterfly Kiss is a Ethiopia, Costa Rica, Natural coffee from De Mello Coffee.
$16.24227g$7.15/100gIn Stock
In stock since:
Details
- Origin
- Ethiopia, Costa Rica
- Process
- Natural
Available Sizes
- 227g — $16.24 ($7.15/100g)
- 453g — $31.06 ($6.85/100g)
- 907g — $62.12 ($6.85/100g)
- 2267g — $155.30 ($6.85/100g)
Similar coffees across all roasters

Flight Seasonal Espresso
Colombia, Costa Rica, Ethiopia, Rwanda Natural & Washed
Red Rooster Coffee
$22.00

Coffee Yeti
Ethiopia Natural Mokas Heirloom
Terres de Café
$19.16

Ky Kebero, Ethiopia
Ethiopia Lavado Heirloom
Atmans Coffee
$15.96

Espresso Roast Coffee
Ethiopia, Colombia Natural, Washed Caturra, Ethiopian Heirloom
Coffee Bros.
$10.29

Danche Natural
Ethiopia, Chelbesa, Gedeb Natural Karume, Wolisho
Ex Animo Coffee
$16.97

Coffee KSF Goma Forest Bio
Ethiopia Natural Heirloom
Terres de Café
$16.76






