
Elixr Coffee
$18.00340gIn Stock
Weekender Blend
Weekender Blend is a specialty coffee from Elixr Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 340g — $18.00 ($5.29/100g)
- 2267g — $98.00 ($4.32/100g)

Weekender Blend
Weekender Blend is a specialty coffee from Elixr Coffee.
$18.00340g$5.29/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 340g — $18.00 ($5.29/100g)
- 2267g — $98.00 ($4.32/100g)
Similar coffees across all roasters

Lincolnway Blend
Yaggy Road Roasting Co
$19.00

Sweater Weather - Blend
Tiny Arms Coffee
$24.00

EAST COAST - Panther Coffee Blend
Panther Coffee
$21.00

Rio Nights
Bean & Bean Coffee Roasters
$20.00

Breakfast Blend
Iowa Coffee Roasters
$10.00

COLD BREW - Panther Coffee Blend
Panther Coffee
$21.00
Description
A darker brunch blend designed to satisfy many preferences. This coffee will come across as low acidity and smooth. Pair it with cream and sugar, it will taste great! We taste: Dark Chocolate, Pecan, Molasses













