
Ethica Roasters
$18.35250gIn Stock
Banko Taratu
Banko Taratu is a Ethiopia, Washed Double-Fermentation, Heirloom coffee from Ethica Roasters.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $18.35 ($7.34/100g)
- 1000g — $55.06 ($5.51/100g)

Banko Taratu
Banko Taratu is a Ethiopia, Washed Double-Fermentation, Heirloom coffee from Ethica Roasters.
$18.35250g$7.34/100gIn Stock
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $18.35 ($7.34/100g)
- 1000g — $55.06 ($5.51/100g)
Also Available From
Similar coffees to this Ethiopia Washed Double-Fermentation Heirloom

Strong Match
Ethiopia Banko Taratu 74110 74112 Washed
Ethiopia Washed 74110
Aery Coffee
$15.00

Banko Gotiti
Yirgacheffe, Ethiopia Washed Heirloom
Round Hill Roastery
$21.22

Gotiti, Ethiopia
Ethiopia Washed Heirloom Varieties
Ritual Coffee Roasters
$28.00

BANKO GOTITI ETHIOPIA WASHED
Banko Gotiti Washed Heirloom
Port 2050 Coffee Roasters
$25.00
Description
$46







