BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Ecuador | Jose & Pepe Jijon & Francisco Vintimilla
USA|ILSE

ILSE

$29.00125gIn Stock

Ecuador | Jose & Pepe Jijon & Francisco Vintimilla

Ecuador | Jose & Pepe Jijon & Francisco Vintimilla is a Ecuador, Washed, Mejorado coffee from ILSE.

In stock 30+ days

Buy from ILSE

Details

Origin
Ecuador
Process
Washed
Variety
Mejorado
Producer
Jose & Pepe Jijon & Francisco Vintimilla
Available Sizes▾
  • 125g — $29.00 ($23.20/100g)
  • 250g — $55.00 ($22.00/100g)
  • 907g — $170.00 ($18.74/100g)

Description

Origin: Ecuador Variety: Mejorado Process: Washed Producer: Jose & Pepe Jijon & Francisco Vintimilla

About ILSE

Location
US
Region
North America
Visit ILSE →