
ILSE
$27.00250gIn Stock
Kenya | Kivanga AA
Kenya | Kivanga AA is a Kenya, Washed, SL-28 & SL-34 coffee from ILSE.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $27.00 ($10.80/100g)
- 907g — $75.00 ($8.27/100g)
- 2267g — $175.00 ($7.72/100g)

Kenya | Kivanga AA
Kenya | Kivanga AA is a Kenya, Washed, SL-28 & SL-34 coffee from ILSE.
$27.00250g$10.80/100gIn Stock
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $27.00 ($10.80/100g)
- 907g — $75.00 ($8.27/100g)
- 2267g — $175.00 ($7.72/100g)
Similar coffees to this Kenya Washed SL-28 & SL-34

Strong Match
Kenya Karani AA
Kenya Washed SL34 & SL28
Imbibe Coffee Roasters
$20.76

Strong Match
Kenya, Mugaya AA, Washed
Kenya, Kirinyaga Washed SL28, SL34, Ruiru 11, Batian
MOK
$23.89

Strong Match
Kii - Kenia Filter
Kenia Washed SL28, SL34, Batian
19 Grams
$20.00

Strong Match
Kenya - Kirinyaga AA
Kirinyaga, Kenya Washed SL28, SL34, Batian, Ruiru 11
SK Coffee
$26.00

Strong Match
Kii - Kenia Espresso
Kenia Washed SL28, SL34 und Batian Blend
19 Grams
$20.00
![Kenya Gatomboya AB [Light roast]](https://kurasu.kyoto/cdn/shop/files/image_Beans_Single_Kenya-Gatomboya-AB-2026_1024x1024.jpg?v=1779850609)
Strong Match
Kenya Gatomboya AB [Light roast]
Nyeri, Kenya Washed SL28, SL34
Kurasu
$33.00
Description
Origin: Kenya Variety: SL-28 & SL-34 Process: Washed Producer: Kivanga AA







