
ILSE
$20.00250gIn Stock
Primary Espresso | Honduras
Primary Espresso | Honduras is a Honduras, Washed, Catuai coffee from ILSE.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 250g — $20.00 ($8.00/100g)
- 907g — $58.00 ($6.39/100g)
- 2267g — $122.00 ($5.38/100g)

Primary Espresso | Honduras
Primary Espresso | Honduras is a Honduras, Washed, Catuai coffee from ILSE.
$20.00250g$8.00/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 250g — $20.00 ($8.00/100g)
- 907g — $58.00 ($6.39/100g)
- 2267g — $122.00 ($5.38/100g)
Similar coffees to this Honduras Washed Catuai

Strong Match
gaia
Honduras, Copán Washed Catuai
Neues Schwarz
$12.40

Strong Match
gaia
Honduras, Copán Washed Catuai
Neues Schwarz
$12.40

Strong Match
Los Planes - Honduras Espresso
Honduras Washed Pacas
19 Grams
$19.00

Roast for the Roar - Wilder Costa Rica Espresso
Costa Rica Washed Catuai, Caturra
19 Grams
$17.00

Honduras El Puente
Honduras Washed Red Catuai
Nylon Coffee Roasters
$20.35

Honduras Las Amazonas
Honduras Extended Fermentation Washed Red Catuai
Nylon Coffee Roasters
$20.35
Description
Origin: Honduras Variety: Catuai Process: Washed Producer: Honduras






