
Machina Coffee
Equatoria, South Sudan - Espresso
Equatoria, South Sudan - Espresso is a South Sudan, Anaerobic Natural, Excelsa coffee from Machina Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- South Sudan
- Process
- Anaerobic Natural
- Variety
- Excelsa
- Producer
- Equatoria
Available Sizes▾
- 250g — $15.25 ($6.10/100g)
- 1000g — $50.40 ($5.04/100g)

Equatoria, South Sudan - Espresso
Equatoria, South Sudan - Espresso is a South Sudan, Anaerobic Natural, Excelsa coffee from Machina Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- South Sudan
- Process
- Anaerobic Natural
- Variety
- Excelsa
- Producer
- Equatoria
Available Sizes
- 250g — $15.25 ($6.10/100g)
- 1000g — $50.40 ($5.04/100g)
Similar coffees to this South Sudan Anaerobic Natural Excelsa

Espresso, Ethiopia Diima Danche, Gedeo, natural, 250g
Ethiopia Diima Danche, Gedeo Natural Heirloom
Supreme Roastworks
$28.93

Espresso Roast Coffee
Ethiopia, Colombia Natural, Washed Caturra, Ethiopian Heirloom
Coffee Bros.
$10.29

Dark Espresso Roast Coffee
Ethiopia Natural Caturra, Ethiopian Heirloom
Coffee Bros.
$10.29

Espresso A, Ethiopia
Ethiopia, Bombe Washed Heirloom G2
MOK
$17.07

Wild At Heart - perfect Espresso
Äthiopien / Brasilien Natural Wolisho, Dega / Gelber Bourbon
19 Grams
$14.00

Ethiopia Espresso
Ethiopia - Yirgacheffe Natural Heirloom
HAYB
More from Machina Coffee

Primavera Family, Guatemala - Espresso
$15.25

Nestor Lasso Twin Pack, Colombia - Filter
$26.53

Happy Capybara, Brazil - Espresso (Decaf)
$12.60

Blueberry Candy, Nicaragua - Espresso
$19.89

Kighuthu, Uganda - Espresso
$17.24

Bossa Nova, Brazil - Espresso
$11.94

