
MOK
$15.93250gIn Stock
Filter B, Brazil
Filter B, Brazil is a Brazil, Campos Altos, Natural, Red Catuaí coffee from MOK.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Brazil, Campos Altos
- Process
- Natural
- Variety
- Red Catuaí
- Producer
- Fazenda Dbarbosa
Available Sizes▾
- 250g — $15.93 ($6.37/100g)
- 1000g — $50.06 ($5.01/100g)

Filter B, Brazil
Filter B, Brazil is a Brazil, Campos Altos, Natural, Red Catuaí coffee from MOK.
$15.93250g$6.37/100gIn Stock
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Brazil, Campos Altos
- Process
- Natural
- Variety
- Red Catuaí
- Producer
- Fazenda Dbarbosa
Available Sizes
- 250g — $15.93 ($6.37/100g)
- 1000g — $50.06 ($5.01/100g)
Similar coffees to this Brazil, Campos Altos Natural Red Catuaí

Strong Match
BRAZIL - Brasilien Filterkaffee
Brazil Natural yellow Catuai; red Catuai
Schön Kaffee
$12.40

Strong Match
sítio dos cedros
Brasilien, Espírito Santo Natural Red Catuai
Neues Schwarz
$13.08

Strong Match
sítio dos cedros
Brasilien, Espírito Santo Natural Red Catuai
Neues Schwarz
$13.08

Aracaçu, Brazil - Filter
Brazil Natural Acaia
Machina Coffee
$15.25

BRAZIL - Brasilien Filterkaffee - 125g
Brazil Natural yellow Catuai; red Catuai
Schön Kaffee
$6.71

Ethica Filter
Brazil Natural Red Catuai
Ethica Roasters
$14.12












