
Monogram Coffee
Granja Paraiso 92 Decaf
Granja Paraiso 92 Decaf is a Colombia, Sugar Cane Decaf, Colombia coffee from Monogram Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Sugar Cane Decaf
- Variety
- Colombia
Available Sizes▾
- 300g — $24.00 ($8.00/100g)
- 907g — $67.41 ($7.43/100g)
- 2267g — $166.60 ($7.35/100g)

Granja Paraiso 92 Decaf
Granja Paraiso 92 Decaf is a Colombia, Sugar Cane Decaf, Colombia coffee from Monogram Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Sugar Cane Decaf
- Variety
- Colombia
Available Sizes
- 300g — $24.00 ($8.00/100g)
- 907g — $67.41 ($7.43/100g)
- 2267g — $166.60 ($7.35/100g)
Similar coffees to this Colombia Sugar Cane Decaf Colombia

Colombia Espresso DECAF
Colombia - Cauca, Popayan Sugarcane (Decaf) Castillo, Catimor, Typica, Caturra
HAYB
$9.56

El Paraiso Decaf
Cauca, Colombia EA Decaf Castillo
Eight Ounce Coffee
$27.99

DECAF DE CAÑA, COLOMBIA, SUGARCANE DECAF
Colombia Natural Decaffeination Castillo, Caturra
Man versus Machine
$16.95

Sugarcane Decaf
Colombia
Chromatic Coffee
$28.99

Decaf
Decaf Huila, Colombia Washed
Sweet Bloom
$20.50

Popayan Decaf
Cauca, Colombia EA Decaf Process Caturra and Castilo
Fábrica Coffee Roasters
$20.48
Description
Perfumed and peachy, this elegant lot from Granja Paraiso 92 performs like a Fancy Rarity, just without the caffeine. • Process: Sugar Cane Decaf • Variety: Colombia • Origin: Colombia • Tasting Notes: Rose, Peach, Orange Want this for espresso?







