
Monogram Coffee
$19.06300gIn Stock
Los Rodriguez Espresso
Los Rodriguez Espresso is a Boliva, Natural, Caturra coffee from Monogram Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 300g — $21.18 ($7.06/100g)
- 907g — $59.30 ($6.54/100g)
- 2267g — $146.12 ($6.45/100g)

Los Rodriguez Espresso
Los Rodriguez Espresso is a Boliva, Natural, Caturra coffee from Monogram Coffee.
$19.06300g$7.06/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 300g — $21.18 ($7.06/100g)
- 907g — $59.30 ($6.54/100g)
- 2267g — $146.12 ($6.45/100g)
Description
This natural Caturra from Los Rodríguez family showcases the vibrant, fruit-forward side of Bolivian coffee. • Process: Natural • Variety: Caturra • Origin: Boliva • Tasting Notes: Raisin, Melon, Fudge Want this for filter?






