
Nomad
$39.82250gIn Stock
Acacia Hills Gesha
Acacia Hills Gesha is a Competition coffee from Nomad.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Competition
Available Sizes▾
- 250g — $39.82 ($15.93/100g)
- 1000g — $159.29 ($15.93/100g)

Acacia Hills Gesha
Acacia Hills Gesha is a Competition coffee from Nomad.
$39.82250g$15.93/100gIn Stock
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Competition
Available Sizes
- 250g — $39.82 ($15.93/100g)
- 1000g — $159.29 ($15.93/100g)
Similar coffees to this Competition
Description
Geisha specialty coffee from Tanzania with notes of Oolong tea, yellow kiwi, and papaya. Juicy body, citrus sweetness, and bright acidity.








