
Roseline Coffee
$25.00340gIn Stock
Honduras Esmerin Enamorado
Honduras Esmerin Enamorado is a Honduras coffee from Roseline Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Honduras
- Producer
- Esmerin Enamorado
Available Sizes▾
- 340g — $25.00 ($7.35/100g)
- 907g — $54.00 ($5.95/100g)
- 2267g — $120.00 ($5.29/100g)

Honduras Esmerin Enamorado
Honduras Esmerin Enamorado is a Honduras coffee from Roseline Coffee.
$25.00340g$7.35/100gIn Stock
In stock since:
Details
- Origin
- Honduras
- Producer
- Esmerin Enamorado
Available Sizes
- 340g — $25.00 ($7.35/100g)
- 907g — $54.00 ($5.95/100g)
- 2267g — $120.00 ($5.29/100g)
Similar coffees to this Honduras

Honduras COMSA Marcala
Marcala, La Paz, Honduras Washed
Red Rooster Coffee
$21.25

Café Finca Elizabeth Parainema Washed Bio
Honduras Washed
Terres de Café
$27.19

Las Moras
Honduras, La Paz, Honduras Washed Pacamara
Ex Animo Coffee
$55.77

HONDURASLos Encinos
Honduras Washed Guazpololo, La Paz
St. Ali
$19.67

HONDURAS Chungo Geisha Natural NX
Honduras Natural Geisha
Coffea Circulor
$19.34

Primary Espresso | Honduras
Honduras Washed Catuai
ILSE
$20.00




