BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Honduras Linda Vista
USA|Roseline Coffee

Roseline Coffee

$25.00340gIn Stock

Honduras Linda Vista

Honduras Linda Vista is a Honduras coffee from Roseline Coffee.

In stock since:

Buy from Roseline Coffee

Details

Origin
Honduras
Producer
Linda Vista
Available Sizes▾
  • 340g — $25.00 ($7.35/100g)
  • 907g — $54.00 ($5.95/100g)
  • 2267g — $120.00 ($5.29/100g)

About Roseline Coffee

Location
United States
Region
North America
Visit Roseline Coffee →