
Roseline Coffee
$22.00340gIn Stock
Hayride
Hayride is a specialty coffee from Roseline Coffee.
In stock since:
Available Sizes▾
- 340g — $22.00 ($6.47/100g)
- 907g — $52.00 ($5.73/100g)
- 2267g — $110.00 ($4.85/100g)

Hayride
Hayride is a specialty coffee from Roseline Coffee.
$22.00340g$6.47/100gIn Stock
In stock since:
Available Sizes
- 340g — $22.00 ($6.47/100g)
- 907g — $52.00 ($5.73/100g)
- 2267g — $110.00 ($4.85/100g)
Similar coffees across all roasters

Rosedale Espresso
Blanchard's Coffee
$16.33

Blanchard’s Blend
Blanchard's Coffee
$15.23

House – Filter Coffee
Five Elephant
$13.32

Beartrap Espresso
Blanchard's Coffee
$16.33

House – Espresso Coffee
Five Elephant
$13.32

Handshake
Blanchard's Coffee
$16.33










