BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
BOA VISTA - Brasilien Filterkaffee
Germany|Schön Kaffee

Schön Kaffee

$15.82250gIn Stock

BOA VISTA - Brasilien Filterkaffee

BOA VISTA - Brasilien Filterkaffee is a Brazil, Natural, Arara coffee from Schön Kaffee.

In stock since:

Buy from Schön Kaffee

Details

Origin
Brazil
Process
Natural
Variety
Arara
Available Sizes▾
  • 250g — $15.82 ($6.33/100g)
  • 500g — $29.47 ($5.89/100g)
  • 1000g — $55.64 ($5.56/100g)

About Schön Kaffee

Location
Germany
Region
Europe
Currency
EUR
Visit Schön Kaffee →