
St. Ali
HONDURASLos Encinos
HONDURASLos Encinos is a Honduras, Washed, Guazpololo, La Paz coffee from St. Ali.
In stock since:
Available Sizes▾
- 225g — $19.67 ($8.74/100g)
- 1000g — $69.54 ($6.95/100g)

HONDURASLos Encinos
HONDURASLos Encinos is a Honduras, Washed, Guazpololo, La Paz coffee from St. Ali.
In stock since:
Available Sizes
- 225g — $19.67 ($8.74/100g)
- 1000g — $69.54 ($6.95/100g)
Similar coffees to this Honduras Washed Guazpololo, La Paz

El Jardin
Honduras, La Paz Pacamara Washed Pacamara
Ex Animo Coffee
$18.35

Las Moras
Honduras, La Paz, Honduras Washed Pacamara
Ex Animo Coffee
$55.77

Honduras Esmerin Enamorado
Honduras
Roseline Coffee
$25.00

Cipreses
Marcala, Honduras Washed Catuai
Round Hill Roastery
$19.56
Description
STRENGTH COUNTRY: Honduras CULTIVAR: Guazpololo, La Paz PROCESS: Washed NOTES: Orange Blossom, Caramelised Almond
More from St. Ali

HONDURASLos Pinos Typica
$19.67

COSTA RICAFinca La Esmeralda
$19.67

COSTA RICALas Lajas Estate Honey
$19.67

Good VibrationsEspresso Blend
$17.56

OrthodoxHouse Espresso Blend
$17.56

Feels GoodOrganic Espresso Blend
$18.26