
Three Marks Coffee
$34.13250gOut of Stock
Néstor Lasso Bourbon Ají
Néstor Lasso Bourbon Ají is a Colombia, Advanced Natural, Bourbon Ají coffee from Three Marks Coffee.
Went OOS:
In stock for ~56d 1h
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Advanced Natural
- Variety
- Bourbon Ají
- Producer
- Néstor Lasso
Available Sizes▾
- 250g — $34.13 ($13.65/100g)
- 1000g — $122.88 ($12.29/100g)

Néstor Lasso Bourbon Ají
Néstor Lasso Bourbon Ají is a Colombia, Advanced Natural, Bourbon Ají coffee from Three Marks Coffee.
$34.13250g$13.65/100gOut of Stock
Went OOS:
In stock for ~56d 1h
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Advanced Natural
- Variety
- Bourbon Ají
- Producer
- Néstor Lasso
Available Sizes
- 250g — $34.13 ($13.65/100g)
- 1000g — $122.88 ($12.29/100g)
Similar coffees to this Colombia Advanced Natural Bourbon Ají

Strong Match
Las Brisas - Washed Bourbon Aji
Colombia Washed Bourbon
Poma Coffee
$33.00

Strong Match
Colombia - Aroma Nativo Bourbon Aji Hydro Honey Lot 396
Pitalito, Huila Hydro Honey Bourbon AJi
Archers Coffee
$16.34

Strong Match
Las Brisas - Bourbon Aji (Drip Packs)
Colombia Washed Bourbon Aji
Poma Coffee
$52.00
Description
Variety Bourbon Ají Process Advanced Natural Region Pitalito, Huila Producer Néstor Lasso Farm El Diviso Altitude 1750 masl





