
Wes Ngopi
Coffee of the Week - Filter or Espresso - #205
Coffee of the Week - Filter or Espresso - #205 is a specialty coffee from Wes Ngopi.
In stock since:
Available Sizes▾
- 200g — $17.83 ($8.92/100g)
- 250g — $13.03 ($5.21/100g)

Coffee of the Week - Filter or Espresso - #205
Coffee of the Week - Filter or Espresso - #205 is a specialty coffee from Wes Ngopi.
In stock since:
Available Sizes
- 200g — $17.83 ($8.92/100g)
- 250g — $13.03 ($5.21/100g)
Similar coffees across all roasters
Description
Different Coffee, Different Week. What we have here is our weekly selection of coffee roasted in batches. Place your order before Saturday, 3 October 2026 at 12:00 PM, and your coffee will be shipped on Monday, 5 October 2026. Upcoming Weekly Selection: Filter — 200G Colombia - Aponte - Blackberry Honey Espresso — 250G Nicaragua - Aida Lilla Zeledon - Java - Washed (CoE 2021 #10 Farm) #kopimampumilik
More from Wes Ngopi

Costa Rica - La Lia - Etiope 47 Red Honey
$8.23

Ethiopia - Bochessa - Natural (2026 #1 ToH Lot)
$10.29

Kenya - Kiambu Riara Estate AA
$6.45

Colombia - CGLE Cerro Azul - Geisha Natural
$10.29

Ethiopia - Berg Wu 2026 - Washed Wuri
$8.23

Colombia - Aponte - Blackberry Honey
$10.29


