BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Kerehaklu, India
Spain|Atmans Coffee

Atmans Coffee

$22.76250gIn Stock

Kerehaklu, India

Kerehaklu, India is a India, Lavado, S9 Lot #Q coffee from Atmans Coffee.

In stock 30+ days

Buy from Atmans Coffee

Details

Origin
India
Process
Lavado
Variety
S9 Lot #Q
Producer
Ajoy & Pranoy Thipaiah
Available Sizes▾
  • 250g — $22.76 ($9.10/100g)
  • 500g — $42.10 ($8.42/100g)
  • 1000g — $80.78 ($8.08/100g)

Description

Chocolate, caramelo, pasas, dátiles

About Atmans Coffee

Location
Barcelona, Spain
Region
Europe
Currency
EUR
Visit Atmans Coffee →