
Atmans Coffee
$22.76250gIn Stock
La Muralla, Colombia
La Muralla, Colombia is a Colombia, Lavado, Pink Bourbon coffee from Atmans Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Lavado
- Variety
- Pink Bourbon
- Producer
- Pequeños productores
Available Sizes▾
- 250g — $22.76 ($9.10/100g)
- 500g — $43.24 ($8.65/100g)
- 1000g — $83.06 ($8.31/100g)

La Muralla, Colombia
La Muralla, Colombia is a Colombia, Lavado, Pink Bourbon coffee from Atmans Coffee.
$22.76250g$9.10/100gIn Stock
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Lavado
- Variety
- Pink Bourbon
- Producer
- Pequeños productores
Available Sizes
- 250g — $22.76 ($9.10/100g)
- 500g — $43.24 ($8.65/100g)
- 1000g — $83.06 ($8.31/100g)
Description
Floral, frutas tropicales, manzana, pera
More from Atmans Coffee

Negele Gorbitu, Ethiopia
$23.89

Kiamutuira, Kenya
$20.48

Paraiso 92 (Pink Bourbon), Colombia
$14.79

La Macarena (Yellow Typica), Colombia
$14.79

Montesol (Marsellesa), Nicaragua
$15.93

Montesol (Catuai), Nicaragua
$15.93