BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Brattle Blend
USA|Broadsheet Coffee

Broadsheet Coffee

$24.00310gIn Stock

Brattle Blend

Brattle Blend is a specialty coffee from Broadsheet Coffee.

In stock 30+ days

Buy from Broadsheet Coffee
Available Sizes▾
  • 310g — $24.00 ($7.74/100g)
  • 907g — $57.60 ($6.35/100g)
  • 2267g — $130.00 ($5.73/100g)

Description

tasting_notes: Raspberry, Lemonade,

About Broadsheet Coffee

Location
Massachusetts, United States
Region
North America
Visit Broadsheet Coffee →