
Coffea Circulor
ETHIOPIA Uraga Washed WX
ETHIOPIA Uraga Washed WX is a Ethiopia, Washed coffee from Coffea Circulor.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 250g — $18.20 ($7.28/100g)
- 1000g — $70.54 ($7.05/100g)

ETHIOPIA Uraga Washed WX
ETHIOPIA Uraga Washed WX is a Ethiopia, Washed coffee from Coffea Circulor.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 250g — $18.20 ($7.28/100g)
- 1000g — $70.54 ($7.05/100g)
Similar coffees to this Ethiopia Washed

Ethiopia Guji Rasta
Ethiopia - Uraga, Nenesbo Washed Heirloom
Leaves Coffee Roasters
$0.08

Gotiti, Ethiopia
Ethiopia Washed Heirloom Varieties
Ritual Coffee Roasters
$28.00

Ethiopia | Keramo Adara
Ethiopia Washed Ethiopian landrace
ILSE
$27.00

Ethiopia Refisa West Arsi Washed
Nansebo, West Arsi, Ethiopia Washed Landrace
Red Rooster Coffee
$28.00
Description
Coffea Circulor Ethiopia Uraga Washed WX
More from Coffea Circulor

COSTA RICA Volcan Natural NX
$20.48

ETHIOPIA Alo Bembe Natural NX
$28.44

YEMEN Waya Carbonic Maceration CMX
$13.65

ECUADOR Finca Soledad Pepe Synergy Geisha Washed WX
$17.07

PANAMA Savage Coffees Iridescence Geisha Carbonic Macerated Washed
$13.65

Nicaragua Peralta Washed WX (Espresso)
$17.07