BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Costa Rica La Pacaya Cinnamon
Canada|De Mello Coffee

De Mello Coffee

$23.30227gIn Stock

Costa Rica La Pacaya Cinnamon

Costa Rica La Pacaya Cinnamon is a Costa Rica, Tarrazú, Cinnamon Anaerobic, Red Catuai coffee from De Mello Coffee.

In stock since:

Buy from De Mello Coffee

Details

Origin
Costa Rica, Tarrazú
Process
Cinnamon Anaerobic
Variety
Red Catuai
Producer
Franciny Vargas La Pacaya, Doga
Available Sizes▾
  • 227g — $23.30 ($10.26/100g)
  • 453g — $41.65 ($9.19/100g)
  • 907g — $81.18 ($8.95/100g)
  • 2267g — $197.66 ($8.72/100g)

About De Mello Coffee

Location
Ontario, Canada
Region
North America
Currency
CAD
Visit De Mello Coffee →