
De Mello Coffee
Ethiopia Alo HSF3 72
Ethiopia Alo HSF3 72 is a Ethiopia, Hatessa Village / Bensa / Sidama, HSF3 (Hatessa Anaerobic Natural) 72 hrs, 74158 coffee from De Mello Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Ethiopia, Hatessa Village / Bensa / Sidama
- Process
- HSF3 (Hatessa Anaerobic Natural) 72 hrs
- Variety
- 74158
- Producer
- Alo
Available Sizes▾
- 227g — $34.59 ($15.24/100g)
- 453g — $61.41 ($13.56/100g)
- 907g — $120.01 ($13.23/100g)
- 2267g — $292.95 ($12.93/100g)

Ethiopia Alo HSF3 72
Ethiopia Alo HSF3 72 is a Ethiopia, Hatessa Village / Bensa / Sidama, HSF3 (Hatessa Anaerobic Natural) 72 hrs, 74158 coffee from De Mello Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Ethiopia, Hatessa Village / Bensa / Sidama
- Process
- HSF3 (Hatessa Anaerobic Natural) 72 hrs
- Variety
- 74158
- Producer
- Alo
Available Sizes
- 227g — $34.59 ($15.24/100g)
- 453g — $61.41 ($13.56/100g)
- 907g — $120.01 ($13.23/100g)
- 2267g — $292.95 ($12.93/100g)
Similar coffees to this Ethiopia, Hatessa Village / Bensa / Sidama HSF3 (Hatessa Anaerobic Natural) 72 hrs 74158

Ethiopia Safo Mosto Anaerobic Natural
Ethiopia - Sidama Mosto Anaerobic Natural 74158
Momos Coffee
$13.00

Ethiopia Hure Natural
Ethiopia - Sidama, Arbegona Natural 74158
Momos Coffee
$16.00

Ethiopia Alo Coffee-Godicho 74112&74158 Natural
Ethiopia Natural 74112&74158
GOÛT & CO
$1.53

Ethiopia - Hamasho Village Natural Anaerobic Archers Lot
Hamasho Village, Sidama Bensa Natural Anaerobic 74158
Archers Coffee
$13.07

Ethiopia - Alo Coffee RF8 Archers EP Cold Ferment Natural
Alo Village, Sidama Bensa Natural Cold Fermentation - RF8 74158
Archers Coffee
$47.65

Ethiopia - Alo Village Archers Lot 1 - SFW
Alo Chilaka Village, Sidama Bensa Submerged Fermentation Washed 74158
Archers Coffee
$34.04






