BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Faro Blend
USA|ILSE

ILSE

$11.50250gIn Stock

Faro Blend

Faro Blend is a specialty coffee from ILSE.

In stock 30+ days

Buy from ILSE
Available Sizes▾
  • 250g — $9.95 ($3.98/100g)
  • 907g — $21.95 ($2.42/100g)
  • 2268g — $49.95 ($2.20/100g)

Description

This is our custom blend made exclusively for Faro.

About ILSE

Location
US
Region
North America
Visit ILSE →