BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Oscuro
USA|Methodical Coffee

Methodical Coffee

$18.48340gIn Stock

Oscuro

Oscuro is a specialty coffee from Methodical Coffee.

In stock 30+ days

Buy from Methodical Coffee
Available Sizes▾
  • 340g — $18.48 ($5.44/100g)
  • 907g — $41.96 ($4.63/100g)
  • 2267g — $96.96 ($4.28/100g)

Description

A bold, true dark roast inspired by Italian tradition—surprisingly complex and free of harsh bitterness.

About Methodical Coffee

Location
South Carolina, United States
Region
North America
Visit Methodical Coffee →