
ILSE
$11.50250gIn Stock
Faro Blend
Faro Blend is a specialty coffee from ILSE.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 250g — $9.95 ($3.98/100g)
- 907g — $21.95 ($2.42/100g)
- 2268g — $49.95 ($2.20/100g)

Faro Blend
Faro Blend is a specialty coffee from ILSE.
$11.50250g$3.98/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 250g — $9.95 ($3.98/100g)
- 907g — $21.95 ($2.42/100g)
- 2268g — $49.95 ($2.20/100g)
Similar coffees across all roasters

Blanchard’s Blend
Blanchard's Coffee
$15.23

Your House Blend (5lb)
Yaggy Road Roasting Co
$67.50

Coffee Barista
Blend
Terres de Café
$45.40

310 Espresso Blend
Yaggy Road Roasting Co
$19.00

Italian Roast
Iowa Coffee Roasters
$10.00

BLEND NO 1 - Espresso Blend
Schön Kaffee
$13.54
Description
This is our custom blend made exclusively for Faro.















