
Imbibe Coffee Roasters
Ethiopia Gelcha Kindu
Ethiopia Gelcha Kindu is a Ethiopia, Anaerobic, Heirloom coffee from Imbibe Coffee Roasters.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $26.74 ($10.70/100g)
- 1000g — $103.54 ($10.35/100g)

Ethiopia Gelcha Kindu
Ethiopia Gelcha Kindu is a Ethiopia, Anaerobic, Heirloom coffee from Imbibe Coffee Roasters.
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $26.74 ($10.70/100g)
- 1000g — $103.54 ($10.35/100g)
Similar coffees to this Ethiopia Anaerobic Heirloom

Gotiti, Ethiopia
Ethiopia Washed Heirloom Varieties
Ritual Coffee Roasters
$28.00

Ethiopia, Origins - Washed
Ethiopia, Southern Region, Gedeo Washed Indigenous Heirloom
Methodical Coffee
$24.72

Coffee KSF Limmu Echemo
Ethiopia Washed Heirloom
Terres de Café
$19.12

Ethiopia Guji Rasta
Ethiopia - Uraga, Nenesbo Washed Heirloom
Leaves Coffee Roasters
$0.08

Coffee KSF Goma Forest Bio
Ethiopia Natural Heirloom
Terres de Café
$16.73

Ethiopia Worka Sakaro Anaerobic Natural
Gedeb, Yirgacheffe, Ethiopia Anaerobic Natural Landrace
Red Rooster Coffee
$24.00
More from Imbibe Coffee Roasters

Kenya Karani AA
$20.76

Colombia Las Brisas Gesha
$33.85

Ethiopia Ardent Guji Natural
$17.64

Brazil Boa Sopa
$13.37

Papua New Guinea Mount Otto
$16.21

Rwanda Ruronzi Farm
$19.34

