
Imbibe Coffee Roasters
Kenya Eaagads AA
Kenya Eaagads AA is a Kenya, Washed, Acaia, K7, Ruiru 11, SL28 coffee from Imbibe Coffee Roasters.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $18.49 ($7.40/100g)
- 1000g — $71.68 ($7.17/100g)

Kenya Eaagads AA
Kenya Eaagads AA is a Kenya, Washed, Acaia, K7, Ruiru 11, SL28 coffee from Imbibe Coffee Roasters.
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $18.49 ($7.40/100g)
- 1000g — $71.68 ($7.17/100g)
Similar coffees to this Kenya Washed Acaia, K7, Ruiru 11, SL28

Kenya, Mugaya AA, Washed
Kenya, Kirinyaga Washed SL28, SL34, Ruiru 11, Batian
MOK
$23.89

Kenya Karimikui AA Washed
Kenya Washed
Aery Coffee
$18.50

Kenya Gathaithi AA
Kenya - Nyeri Washed Ruiru 11, SL28, Batian
Leaves Coffee Roasters
$0.08

Kenya | Kivanga AA
Kenya Washed SL-28 & SL-34
ILSE
$27.00

Kenya - Kirinyaga AA
Kirinyaga, Kenya Washed SL28, SL34, Batian, Ruiru 11
SK Coffee
$26.00

Kenya Karimikui Kirinyaga Washed
Kirinyaga, Kenya Washed Batian, Ruiru 11, SL28, SL34
Red Rooster Coffee
$32.00
More from Imbibe Coffee Roasters

Kenya Karani AA
$20.76

Colombia Las Brisas Gesha
$33.85

Ethiopia Ardent Guji Natural
$17.64

Brazil Boa Sopa
$13.37

Papua New Guinea Mount Otto
$16.21

Rwanda Ruronzi Farm
$19.34

