
Proud Mary Coffee
Ghost Rider Blend
Ghost Rider Blend is a Brazil, Natural coffee from Proud Mary Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 268g — $36.00 ($13.43/100g)
- 268g — $19.00 ($7.09/100g)
- 1000g — $68.00 ($6.80/100g)
- 2000g — $136.00 ($6.80/100g)

Ghost Rider Blend
Ghost Rider Blend is a Brazil, Natural coffee from Proud Mary Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 268g — $36.00 ($13.43/100g)
- 268g — $19.00 ($7.09/100g)
- 1000g — $68.00 ($6.80/100g)
- 2000g — $136.00 ($6.80/100g)
Similar coffees across all roasters

S.O. Blend
Colombia, Brazil, & Ethiopia Washed & Natural Regionally Dependent
Coava Coffee Roasters
$20.00

FIX: Chocolatey Blend
Ethiopia & Brazil Natural (Brazil/Ethiopia) Blend
Pirates of Coffee
$15.00

NUDIST BLEND, NATURAL ESPRESSO BLEND
Brazil, Minas Gerais / Ethiopia, Gedeo Natural Red Catuai / Wolisho, Dega
Man versus Machine
$15.82

culture. | nemesis signature
Brazil, Ethiopia washed, natural
Nemesis Coffee
$16.24

Pele Espresso
Hambella & Mogiana, Brazil & Ethiopia Natural Mixed varietal
Axil Coffee Roasters
$18.00

Yellow Espresso Blend
Brazil / Guatemala Natural / Washed
HAYB
$8.12
Description
This blend has won 5 medals at the Golden Bean awards, including 3 Gold medals back to back. Wild by Blend standards, Ghost Rider is comprised of naturally processed coffees from Ethiopia and Brazil, one fruit-driven and the other creamy AF. We utilize only fresh seasonal components direct from our producers at origin!
More from Proud Mary Coffee

LIMITED | PANAMA | Elida Estate - Falda | Geisha | Natural
$60.00

NICARAGUA | Buenos Aires | Maracaturra | Natural
$28.00

NICARAGUA | Buenos Aires | Maracaturra | Washed
$26.00

LIMITED | PANAMA | Finca Auromar | Geisha | Washed
$50.00

GUATEMALA | La Danta | Bourbon & Caturra | Washed
$22.00

LIMITED | BRAZIL | Santuario Sul | Pacamara | Anaerobic Natural
$39.00





