BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!

Rogue Wave Coffee

Rogue Wave Coffee is a specialty coffee roaster based in Canada. BeanHoard tracks current coffees, new releases, and sold-out listings from Rogue Wave Coffee.

Top origins
Panama, Colombia, Ethiopia
Common processes
Natural, Washed, Anaerobic Natural
New in last 30 days
13 (16.3/mo avg)
Newest arrival
2026-09-22
Latest restock
2026-09-26

1 coffees in stock (114 total) — page 1 of 1

Coffees sold by other shops, not just roaster-direct

Updated

Vietnam - 96B Huong Phung Commune Liberica | Anaerobic Natural
Canada|Rogue Wave Coffee

$8.00 · 40g · $20.00/100g

2 sizes
  • 40g — $8.00 ($20.00/100g)
  • 200g — $23.00 ($11.50/100g)

Details

Origin
Vietnam
Process
Anaerobic Natural
Variety
Liberica
Producer
96B Huong Phung Commune