
Sorellina Coffee
Buena Vista - Colombia - Caturra - Washed
Buena Vista - Colombia - Caturra - Washed is a Colombia, Washed, Caturra coffee from Sorellina Coffee.
In stock since:
Available Sizes▾
- 227g — $14.00 ($6.17/100g)
- 907g — $46.00 ($5.07/100g)
- 2267g — $125.00 ($5.51/100g)

Buena Vista - Colombia - Caturra - Washed
Buena Vista - Colombia - Caturra - Washed is a Colombia, Washed, Caturra coffee from Sorellina Coffee.
In stock since:
Available Sizes
- 227g — $14.00 ($6.17/100g)
- 907g — $46.00 ($5.07/100g)
- 2267g — $125.00 ($5.51/100g)
Similar coffees to this Colombia Washed Caturra

Coffee Finca Santa Maria Caturra - Washed
Colombia Washed Castillo
Terres de Café
$18.09

Colombia, Finca Alcatraz, Wilfredo Ule Vargas, Caturra
Oporapa, Huila Washed Caturra
Sightglass Coffee
$28.00

Colombia La Quebrada
Colombia Washed Caturra, Colombia, Castillo
Parlor Coffee
$21.00
.png?ts=1776775173)
de caña
Kolumbien, Cauca Washed, E.A. Caturra, Castillo
Neues Schwarz
$11.95
More from Sorellina Coffee

Hacienda La Esmeralda Buenos Aires Lot 6NB - Geisha Natural - PANAMA
$58.00

Willian Cano Navas - Guatemala - Pache - Washed
$43.00

Symbiosis Finca Irma - Panama - Natural Geisha
$18.00

Sorellina Instant - I left my wallet in El Paraiso
$6.00

Ndiani Nyeri - Kenya - Natural
$14.00

Dark Queen Lot#6 - Costa Rica - Natural Geisha
$22.00