
Sorellina Coffee
Ndiani Nyeri - Kenya - Natural
Ndiani Nyeri - Kenya - Natural is a Kenya, Natural coffee from Sorellina Coffee.
In stock since:
Available Sizes▾
- 100g — $14.00 ($14.00/100g)
- 453g — $55.00 ($12.14/100g)
- 907g — $109.00 ($12.02/100g)

Ndiani Nyeri - Kenya - Natural
Ndiani Nyeri - Kenya - Natural is a Kenya, Natural coffee from Sorellina Coffee.
In stock since:
Available Sizes
- 100g — $14.00 ($14.00/100g)
- 453g — $55.00 ($12.14/100g)
- 907g — $109.00 ($12.02/100g)
Similar coffees to this Kenya Natural

Kenya Nyeri Ndiaini Filter Roast
Kenya - Nyeri Country Natural SL28, SL34, Ruiru 11 & Batian
49th Parallel Coffee Roasters
$28.00

Karimikui
Kirinyaga, Kenya natural SL28 & SL34
Shokunin Coffee
$18.20

Gloria Natural
Nabiswa, Kenya natural SL28
Shokunin Coffee
$14.79

Kenya Nyeri Ndaroini Filter Roast
Kenya - Nyeri County Washed SL28, SL34, Ruiru 11, Batian/
49th Parallel Coffee Roasters
$20.00

Kenya Ruera Natural
Kenya Natural Ruiru 11, SL28, K7, Batian
Bluebird Coffee Roastery
$24.34

Kenya Gathaithi AA
Kenya - Nyeri Washed Ruiru 11, SL28, Batian
Leaves Coffee Roasters
$0.08
More from Sorellina Coffee

Buena Vista - Colombia - Caturra - Washed
$14.00

Hacienda La Esmeralda Buenos Aires Lot 6NB - Geisha Natural - PANAMA
$58.00

Willian Cano Navas - Guatemala - Pache - Washed
$43.00

Symbiosis Finca Irma - Panama - Natural Geisha
$18.00

Sorellina Instant - I left my wallet in El Paraiso
$6.00

Dark Queen Lot#6 - Costa Rica - Natural Geisha
$22.00



