
Square Mile Coffee Roasters
$34.15350gIn Stock
Shoondhisa
Shoondhisa is a Ethiopia, Natural, Gibirinna 74110 & Serto 74112 coffee from Square Mile Coffee Roasters.
In stock since:
Details
Available Sizes▾
- 350g — $34.15 ($9.76/100g)
- 1000g — $88.86 ($8.89/100g)

Shoondhisa
Shoondhisa is a Ethiopia, Natural, Gibirinna 74110 & Serto 74112 coffee from Square Mile Coffee Roasters.
$34.15350g$9.76/100gIn Stock
In stock since:
Details
Available Sizes
- 350g — $34.15 ($9.76/100g)
- 1000g — $88.86 ($8.89/100g)
Description
Back for another year, the delicious Shoondhisa from Guji, Ethiopia, returns to fill your cups with nectarine and lychee; you’ll be reaching for all-day-long.
About Square Mile Coffee Roasters
- Location
- United Kingdom
- Region
- Europe
- Currency
- GBP





