
Sump Coffee
True Level // Medium Roast
True Level // Medium Roast is a Colombia coffee from Sump Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Producer
- True Level
Available Sizes▾
- 340g — $20.00 ($5.88/100g)
- 907g — $48.00 ($5.29/100g)
- 2267g — $120.00 ($5.29/100g)

True Level // Medium Roast
True Level // Medium Roast is a Colombia coffee from Sump Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Producer
- True Level
Available Sizes
- 340g — $20.00 ($5.88/100g)
- 907g — $48.00 ($5.29/100g)
- 2267g — $120.00 ($5.29/100g)
Similar coffees to this Colombia

Colombia Rainforest Santander
Colombia, Buescara, Narimo
Prairie Lily
$17.65
![Fairfield Medium [Medium Roast]](https://kurasu.kyoto/cdn/shop/files/image_Beans_Single_Fairfield-Medium_1024x1024.jpg?v=1779256203)
Fairfield Medium [Medium Roast]
Serrania del Perija, Santander, Colombia Washed SL28, SL34
Kurasu
$20.90

Bright Minds - Medium Colombia
Colombia, Huila Washed Caturra, Castillo
Greater Goods Roasting
$10.00

Sustainable Profile Coffee - Colombia
Colombia Caturra & Castillo
April
$20.55

Colombia, Sara & María Tobón
Colombia, Santa Rita, Andes, Antioquia, Colombia Washed Colombia, Castillo, Cenicafe
Methodical Coffee
$33.62

Colombia Yacuanquer*
Colombia
Roseline Coffee
$0.00
Description
Medium roast coffee from Colombia. Tasting notes of cocoa, mandarin and creamy.








