
Wes Ngopi
CUSTOM ROAST - ESPRESSO WHOLESALE COFFE LISTING
CUSTOM ROAST - ESPRESSO WHOLESALE COFFE LISTING is a specialty coffee from Wes Ngopi.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 3000g — $139.90 ($4.66/100g)
- 3000g — $145.38 ($4.85/100g)
- 3000g — $178.30 ($5.94/100g)
- 3000g — $159.65 ($5.32/100g)
- 5000g — $219.45 ($4.39/100g)
- 5000g — $226.30 ($4.53/100g)
- 5000g — $281.17 ($5.62/100g)
- 5000g — $260.59 ($5.21/100g)

CUSTOM ROAST - ESPRESSO WHOLESALE COFFE LISTING
CUSTOM ROAST - ESPRESSO WHOLESALE COFFE LISTING is a specialty coffee from Wes Ngopi.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 3000g — $139.90 ($4.66/100g)
- 3000g — $145.38 ($4.85/100g)
- 3000g — $178.30 ($5.94/100g)
- 3000g — $159.65 ($5.32/100g)
- 5000g — $219.45 ($4.39/100g)
- 5000g — $226.30 ($4.53/100g)
- 5000g — $281.17 ($5.62/100g)
- 5000g — $260.59 ($5.21/100g)
Similar coffees across all roasters

Espresso Roast Coffee
Ethiopia, Colombia Natural, Washed Caturra, Ethiopian Heirloom
Coffee Bros.
$10.29

Ethiopia Banko Gotiti Espresso
Ethiopia Washed Dega, Wolisho, Kurume, JARC 74110
Nylon Coffee Roasters
$26.61

310 Espresso Blend
Yaggy Road Roasting Co
$19.00

Microlots Espresso
Kochere / Chelchele, Gedeb, Ethiopia 50% Washed / 50% Natural Landrace
Roasticious
$22.84

Ethiopia Haro Wato
Ethiopia Natural 74110, 74112
Nylon Coffee Roasters
$27.39
Description
Available in 3 kg and 5 kg wholesale sizes, this espresso roast is suitable for outlets that want a coffee supply with flexibility in roast development. Current Offer : Ethiopia - Tebe Burka - Washed Ethiopia - Dimtu Wate - Red Honey Ethiopia - Buku Abel - Natural Ethiopia - Banko Taratu - Washed Peru - Andes Perdido Por Los Flores - Washed Geisha Guatemala - Santa Felisa - Red Bourbon Natural Guatemala - Santa Felisa - Blue Diamond Washed
More from Wes Ngopi

Costa Rica - La Lia - Etiope 47 Red Honey
$8.23

Ethiopia - Bochessa - Natural (2026 #1 ToH Lot)
$10.29

Kenya - Kiambu Riara Estate AA
$6.45

Colombia - CGLE Cerro Azul - Geisha Natural
$10.29

Ethiopia - Berg Wu 2026 - Washed Wuri
$8.23

Colombia - Aponte - Blackberry Honey
$10.29