
19 Grams
Simbi Honey - Ruanda Espresso
Simbi Honey - Ruanda Espresso is a Ruanda, Honey, Bourbon coffee from 19 Grams.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 250g — $18.00 ($7.20/100g)
- 1000g — $60.00 ($6.00/100g)
- 3000g — $160.00 ($5.33/100g)

Simbi Honey - Ruanda Espresso
Simbi Honey - Ruanda Espresso is a Ruanda, Honey, Bourbon coffee from 19 Grams.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 250g — $18.00 ($7.20/100g)
- 1000g — $60.00 ($6.00/100g)
- 3000g — $160.00 ($5.33/100g)
Similar coffees to this Ruanda Honey Bourbon

Giku (Honey), Burundi
Burundi Honey Red Bourbon
Atmans Coffee
$23.89

Rwanda Rugali Honey
Rwanda Honey Red Bourbon
Bluebird Coffee Roastery
$14.58

HEZA BURUNDI PEABERRY HONEY
Kayanza / Burundi Honey Peaberry bourbon
Port 2050 Coffee Roasters
$22.00

Burundi Masha Honey
Kayanza Honey Bourbon
Single O
$20.00
Description
origin: Ruanda variety: Bourbon process: Honey producer: Abdul Rudahunga
More from 19 Grams

The Blue Line - For the Runners
$17.00

Kaffee Adventskalender Espresso
$103.00

Poltergeist - Halloween Kaffee
$20.00

1 Hz Decaf Espresso
$17.00

24 Hz Espresso Winter-Edition
$18.00

Copacabana Brasilien Espresso
$12.00