
Archers Coffee
Panama - Finca Auromar - Catalina Geisha Natural
Panama - Finca Auromar - Catalina Geisha Natural is a Piedra Candela, Natural, Geisha coffee from Archers Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 100g — $26.68 ($26.68/100g)
- 200g — $53.10 ($26.55/100g)
- 1000g — $223.28 ($22.33/100g)

Panama - Finca Auromar - Catalina Geisha Natural
Panama - Finca Auromar - Catalina Geisha Natural is a Piedra Candela, Natural, Geisha coffee from Archers Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 100g — $26.68 ($26.68/100g)
- 200g — $53.10 ($26.55/100g)
- 1000g — $223.28 ($22.33/100g)
Similar coffees to this Piedra Candela Natural Geisha

Carmen Geisha Natural
Panama Natural Geisha
Phil & Sebastian
$33.18

Panama Altieri Alessa Geisha DFM Natural
Panama Natural Geisha
Aery Coffee
$35.00

Symbiosis Finca Irma - Panama - Natural Geisha
Panama Natural Geisha
Sorellina Coffee
$18.00
![Aventura Coffee Estates <Reserve Lot 37> - Natural [Geisha]](https://cdn.shopify.com/s/files/1/0967/2720/4177/files/AventuraGN.png?v=1775762753)
Aventura Coffee Estates <Reserve Lot 37> - Natural [Geisha]
Jaramillo, Chiriquí, Panama Natural Geisha
Mellow Coffee Roasters
$19.34

Panama Agricola #17 Geisha Natural | One Half Coffee
chiriqui, Panama natural geisha
One Half Coffee
$255.69

Panama Janson Geisha Natural 26-112
Panama Natural Geisha
Aery Coffee
$35.00
Description
Producer: Roberto Brenes / Auromar Family Farm: Auromar Finca La Aurora Location: Piedra Candela Variety: Geisha Process: Natural Altitude: 1,770 masl Fermentation ▪▪▫▫▫ Sweetness ▪▪▪▪▫ Acidity ▪▪▪▫▫ Roast ▪▪▫▫▫
More from Archers Coffee

Ethiopia - Elto - Elora Station River Flow Washed WRF8
$22.33

Ethiopia - Elto - Elora Station Cold Ferment Natural CF8
$22.33

Ethiopia - Oboleyan Coffee Hambela Benti Nenka - Classic Natural Lot 2
$8.71

Ethiopia - Elto - Elora Station River Flow Natural RF10
$22.33

Ethiopia - Daye Bensa Rumudamo DFW Archers Lot
$14.16

Panama - Lerida Coffee Esplendorosa Estate Geisha Natural Lot 0690
$36.76
