
Archers Coffee
Panama - Flying Pumas Geisha Honey Lot 25064
Panama - Flying Pumas Geisha Honey Lot 25064 is a Los Pozos, Tierras Altas, Honey, Geisha coffee from Archers Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Los Pozos, Tierras Altas
- Process
- Honey
- Variety
- Geisha
- Producer
- Felipe Sardi, Joel Villalta
Available Sizes▾
- 50g — $36.76 ($73.52/100g)
- 100g — $69.43 ($69.43/100g)
- 1000g — $612.66 ($61.27/100g)

Panama - Flying Pumas Geisha Honey Lot 25064
Panama - Flying Pumas Geisha Honey Lot 25064 is a Los Pozos, Tierras Altas, Honey, Geisha coffee from Archers Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Los Pozos, Tierras Altas
- Process
- Honey
- Variety
- Geisha
- Producer
- Felipe Sardi, Joel Villalta
Available Sizes
- 50g — $36.76 ($73.52/100g)
- 100g — $69.43 ($69.43/100g)
- 1000g — $612.66 ($61.27/100g)
Similar coffees to this Los Pozos, Tierras Altas Honey Geisha
![Panama — Lerida [Geisha Honey 832] - 100g](https://149820943.cdn6.editmysite.com/uploads/1/4/9/8/149820943/SMJOKST4ARUHPZMKXEEWFLBY.jpeg)
Panama — Lerida [Geisha Honey 832] - 100g
Boquete, Panama Honey Geisha
Ondo Coffee
$41.00

UN083 - Altieri Chombi 120226, Honey Geisha
Panama Honey Geisha
Special Guests Coffee
$83.56

Panama Jurutungo Geisha Fermented Honey Lot 1095-J-HF
Renacimiento, Chiriquí, Panama Fermented Honey Geisha
OMA Specialty Coffee
$31.87

Panama Finca Sophia Auction 2026 Heritage Honey 1 Geisha Honey | One Half Coffee
torcaza, Panama honey geisha
One Half Coffee
$208.18

Panama Lerida Esplendorosa Geisha XO Honey
Panama Honey Geisha
Aery Coffee
$35.00

Panama HiU Coffee -Finca Emporio Geisha Anaerobic honey #Popo2198
Panama Anaerobic Honey Geisha
GOÛT & CO
$8.80
Description
Producer: Felipe Sardi, Joel Villalta Farm: Flying Pumas Location: Los Pozos, Tierras Altas Variety: Geisha Process: Honey Altitude: 1,750 - 1,900 masl Fermentation ▪▪▫▫▫ Sweetness ▪▪▪▪▫ Acidity ▪▪▪▪▫ Roast ▪▪▫▫▫
More from Archers Coffee

Ethiopia - Elto - Elora Station River Flow Washed WRF8
$22.33

Ethiopia - Elto - Elora Station Cold Ferment Natural CF8
$22.33

Ethiopia - Oboleyan Coffee Hambela Benti Nenka - Classic Natural Lot 2
$8.71

Ethiopia - Elto - Elora Station River Flow Natural RF10
$22.33

Ethiopia - Daye Bensa Rumudamo DFW Archers Lot
$14.16

Panama - Lerida Coffee Esplendorosa Estate Geisha Natural Lot 0690
$36.76