
Atmans Coffee
Black Diamond (Black Honey), Costa Rica
Black Diamond (Black Honey), Costa Rica is a Costa Rica, Black Honey, Milenio coffee from Atmans Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Costa Rica
- Process
- Black Honey
- Variety
- Milenio
- Producer
- Francisca Cubillo & Óscar Chacón
Available Sizes▾
- 250g — $23.89 ($9.56/100g)
- 500g — $44.37 ($8.87/100g)
- 1000g — $84.20 ($8.42/100g)

Black Diamond (Black Honey), Costa Rica
Black Diamond (Black Honey), Costa Rica is a Costa Rica, Black Honey, Milenio coffee from Atmans Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Costa Rica
- Process
- Black Honey
- Variety
- Milenio
- Producer
- Francisca Cubillo & Óscar Chacón
Available Sizes
- 250g — $23.89 ($9.56/100g)
- 500g — $44.37 ($8.87/100g)
- 1000g — $84.20 ($8.42/100g)
Similar coffees to this Costa Rica Black Honey Milenio

Costa Rica Las Lajas Black Honey
Alajuela, Central Valley, Costa Rica Black Honey San Isidro
Red Rooster Coffee
$29.00

Costa Rica - Cafe Rivense Black Honey
San Jose, Chirripó Black Honey Catuai
Archers Coffee
$8.17

Archers - Cafe Rivense - Costa Rica - Black Honey
Costa Rica Black Honey Catuai
Speciality Coffee CA
$28.00

Cooperative
Costa Rica Honey Catuai
Horsham Coffee Roaster
$13.93

Costa Rica Black Honey Don Mayo
Leon Cortez Black Honey 100% Catuai
Kuma Coffee
$27.00

leticia cruz
Costa Rica, Tarrazú Red Honey Red Catuai
Neues Schwarz
$14.68
Description
Toffee, mantequilla, chocolate c/naranja
More from Atmans Coffee

Negele Gorbitu, Ethiopia
$23.89

Kiamutuira, Kenya
$20.48

Paraiso 92 (Pink Bourbon), Colombia
$14.79

La Macarena (Yellow Typica), Colombia
$14.79

Montesol (Marsellesa), Nicaragua
$15.93

Montesol (Catuai), Nicaragua
$15.93


