BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Black Diamond (Black Honey), Costa Rica
Spain|Atmans Coffee

Atmans Coffee

$23.89250gIn Stock

Black Diamond (Black Honey), Costa Rica

Black Diamond (Black Honey), Costa Rica is a Costa Rica, Black Honey, Milenio coffee from Atmans Coffee.

In stock 30+ days

Buy from Atmans Coffee

Details

Origin
Costa Rica
Process
Black Honey
Variety
Milenio
Producer
Francisca Cubillo & Óscar Chacón
Available Sizes▾
  • 250g — $23.89 ($9.56/100g)
  • 500g — $44.37 ($8.87/100g)
  • 1000g — $84.20 ($8.42/100g)

Description

Toffee, mantequilla, chocolate c/naranja

About Atmans Coffee

Location
Barcelona, Spain
Region
Europe
Currency
EUR
Visit Atmans Coffee →